Feng Šuej Kameny 

Ve Feng Šuej využívám kameny jak pro jejich harmonizační a posilující vlastnosti v prostoru, tak i pro jejich schopnosti pohlcovat elektro-smog, chemikálie, těkavé a další látky zejména v novostavbách nebo ve znečištěném prostředí aj.

E-SHOP www.fengsuejkameny.cz

E-shop Feng Šuej Kameny vznikl přirozenou cestou jako doplňková služba pro ty, kteří si nemohli pořídit kameny na mých přednáškách a seminářích, kam beru většinou, vzhledem k váze a objemu kamenů, pouze jejich omezené množství.

E-shop mohou z pohodlí domova využívat i moji klienti, kterým jsem zpracovával Feng Šuej projekty domácností nebo firemních prostor.

"Feng Šuej Kameny" jsou pochopitelně k dispozici všem, kteří objevili zázračnou moc kamenů a dívají se po "neotřelých kouscích".

Samozřejmě děkuji za návštěvu e-shopu každému, kdo podlehl kráse a mystičnosti kamenů a chcete nějaký "věčný dárek" pořídit sobě nebo svým blízkým.

Rád bych zdůraznil, že vzhledem k mé profesi, vyžadující maximální napojení na přírodu a její principy, vybírám všechny kameny do e-shopu osobně a od spolehlivých a certifikovaných dodavatelů. V nabídce určitě nenaleznete umělé, barvené či jinak chemicky upravované kameny.

Máte-li nějaký podnět k e-shopu či vám tu něco zásadního schází, rád se o tom dozvím.

Přeji úžasné putování říší kamenů

Michal Jeřábek